Ankara Web Tasarımı Fiyat Listesi

Firmaya özel hazırlanan web tasarımı ve veya e-ticaret sitesi, firma talepleri doğrultusunda tasarlandığından bir fiyat listesi ile fiyatlandırılıyor olması işin firmaya özel oluşuna aykırıdır. Firmaya özel yapılan web tasarımı için SEO uyumluluğu, responsive özelliği gibi özellikler belki ilk anda görüntülenmeyen özelliklerdir ancak kullanım ve performans açısından siteye değer katan bileşenlerdir. Aynı zamanda arama motoru optimizasyonu ( SEO ) içinde her kelime için sabit bir fiyat verilebilme imkanı yoktur. Bu nedenle firmaya özel olarak hazırlanmış web tasarım çalışması için bir fiyat listesi yayınlayamıyoruz.

Web Sitesi yaptırmak için karar verdiğinizde anlaşacağınız web tasarım firmasından web sitesi yönetim paneli ve kapsamı hakkında mutlaka bilgi hatta eğer varsa web sitesi yönetim paneli için bir demo talep etmeniz web sitenizin yönetimi konusunda ilerleyen zamanlarda sorun yaşamanızı önleyecektir.


Web tasarım fiyatları, yada fiyat listesi sadece hazır olan her firma için ayrı bir emeğin sarf edilmeyeceği çalışmalarda olabilmektedir.


Aşağıda örnek olarak hazırlanmış bir web sitesi fiyat listesini görebilirsiniz.

Özel Web Tasarımı FiyatıFirmaya Özel hazırlanan Web Tasarımı Projeye Özel Belirlenir
Hazır Web Sitesi FiyatıHazır web sitesi 1000 TL + KDV
E-ticaret Sitesi FiyatıHazır her şey dahil e-ticaret sitesi 3000 TL + KDV
Bize yazın
Hoşgeldiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by
API ?>